Vitensenterets styre 2016-2017 | Vitensenteret i Trondheim

Vitensenterets styre 2016-2017

Geir Walsø (leder)
NTNU
73594768/91897119
geir.walsø@ntnu.no

Ketil Bø (nestleder)
Trollhetta AS
Tlf: 93414555
ketil.bo@online.no

Arnstein Hellem
Sparebank1 SMN
Tlf: 73525616/91747362
arnstein.hellem@smn.no

Arne Bjørlykke
Trondheim kommune
arne.bjorlykke@ngu.no

Kristian Torve
Sør-Trøndelag fylkeskommune
Tl: 91 64 37 94
kristian.torve@stfk.no

Anne Lise Aunaas
SINTEF
Tlf: 93 058515
Annelise.aunaas@sintef.no

Nils Kristian Rossing
Vitensenteret
Tlf: 73597723/ Skolelaboratoriet 73551191
nils.rossing@plu.ntnu.no

Varamedlemmer:

Jan Erik Kaarø
Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet (NTNU)
Informasjonsavdelingen
Tlf: 73 59 53 07
eml: jan.kaaro@ntnu.no

Ester K. Hasle
Høgskolen i Sør-Trøndelag (HiST)
Mob: 90 70 80 30
ester.hasle@hist.no

Ismail Muhyadin
Trondheim kommune
ismail.muhyadin@gmail.com

Maria Setsaas
Danske Bank
setsaas.maria@gmail.com

Mette Sæther Fasting
Sintef
Tlf: 93025550
Mette.S.Fasting@sintef.no

Renate Tårnes
Sør-Trøndelag fylkeskommune
renate.tarnes@stfk.no

Rådsstyret:

Gunnar Sand (leder)
Sintef
Tlf: 93058503
gunnar.Sand@sintef.no

Jan M. Øverli (nestleder)
PFI
Tlf: 90161137
jmoverli@online.no

Valgkomite:

Berte Figenschou Amundsen
NGU
Tlf: 97530861/73904000
Bfa@ngu.no

Karl Asmund Rognøy Olsson
NTNU
Tlf: 90657552
karl.olsson@ntnu.no

Randi Wenche Haugen
NTNU Vitenskapsmuseet
Tlf: 91874119
randi.haugen@ntnu.no