Ansatte

Administrasjon

Åshild Adsen
Åshild Adsen
Administrerende direktør
aashild@vitensenteret.com
Telefon: 976 26 424
Markus Nygård
Markus Nygård
IT-ansvarlig
markus@vitensenteret.com
Telefon: 45 39 39 29
Frode Willmann
Frode Willmann
Prosjektleder
frode@vitensenteret.com
Telefon: 919 00 676
 

Pedagogisk avdeling

Lars Pedersen
Lars Pedersen
Pedagogisk leder og planetarieansvarlig
lars@vitensenteret.com
Eva Hofstad
Eva Hofstad
Prosjektleder hav og biologi
eva@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 978

 
Ola Kleiven
Ola Kleiven
Prosjektleder Superbit (Den teknologiske skolesekken)
ola@vitensenteret.com
Telefon: 919 03 464
Rannvei Sæther
Rannvei Sæther
Pedagog
rannvei@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 974

 
Hanne Kile Andersen
Hanne Kile Andersen
Pedagog
hanne@vitensenteret.com
 
 
Ingvild Haneberg
Ingvild Haneberg
Pedagog
ingvild@vitensenteret.com
 
 
Roy Even Aune
Roy Even Aune
Pedagog og prosjektleder Newtonrommet
royeven@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 973
Foto av Stian Wannebo
Stian Wannebo
Prosjektleder Talentsenter i realfag
stian@vitensenteret.com
Telefon: 976 16 870
Kristoffer Bjørkhaug
Kristoffer Bjørkhaug
Pedagog
 
kristoffer@vitensenteret.com
Telefon: 922 73 442
Kenneth Fossland
Kenneth Fossland
Kodelærer
 
kenneth@vitensenteret.com
Kristin Reitstøen
Kristin Reitstøen
Skaperlærer, Trondheim kommune
kristin@vitensenteret.com
 

Utstilling og teknisk avdeling

Martin Kulhawczuk
Martin Kulhawczuk
Utstillingsleder
martin@vitensenteret.com
Telefon: 938 07 444
Henning Lundh
Henning Lundh
Modellbygger/utstillingstekniker
henning@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
Svein Erling Lode
Svein Erling Lode
Ustillingsdesigner
svein.erling@vitensenteret.com Telefon: 402 87 189
Grim Are Mo
Grim Are Mo
Driftstekniker
grimare@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
Trygve Henriksen
Trygve K. Henriksen
Driftstekniker
trygve@vitensenteret.com

Telefon: 919 02 976

 

Fritidsavdelingen

Kamilla Nystad
Kamilla Nystad
Leder for fritidsavdeling
kamilla@vitensenteret.com
Telefon: 919 04 696
Erlend Sandblåst
Erlend Sandblåst
Arrangementskoordinator
erlend@vitensenteret.com
Telefon: 919 00 696
Haakon Aarønæs
Haakon Aarønæs
Butikkleder
haakon@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 979
Nikolai Bjurholt
Nikolai Bjurholt
Formidler
nikolai@vitensenteret.com
Telefon: 920 49 034 / 991 15 008
Susanne Rynning Seip
Susanne Rynning Seip
Formidler
susanne@vitensenteret.com