Ansatte

Administrasjon

Arnfinn Stendahl Rokne
Arnfinn Stendahl Rokne
Direktør
arnfinn@vitensenteret.com Telefon: 902 13 926
Haakon Augustus Aarønæs
Haakon Augustus Aarønæs
Butikkleder
haakon@vitensenteret.com Telefon: 919 02 979
Markus Nygård
Markus Nygård
IT-ansvarlig
markus@vitensenteret.com Telefon: 919 00 696
Martin kulhawczuk
Martin Kulhawczuk
Utstillings- og utviklingsleder
martin@vitensenteret.com Telefon: 938 07 444
Mona Krokedal Østhus
Mona Krokedal
HR- og økonomiansvarlig
mona@vitensenteret.com Telefon: 930 06 319
 

Formidlingsavdelingen

Eva Hofstad Hagen
Eva Hofstad Hagen
Formidlingsleder
eva@vitensenteret.com Telefon: 919 02 978
Anne Birgitte Belboe
Anne Birgitte Belboe
Skaperlærer
annebirgitte@vitensenteret.com Telefon: 907 44 674
Frederic Ménard Lindboe
Frédéric Ménard Lindboe
Formidler
frederic@vitensenteret.com Telefon: 916 30 819
Kamilla Nystad
Kamilla Nystad
Pedagog, event og bedriftarrangement
kamilla@vitensenteret.com
Kine Bjørbakk Heines
Kine Bjørbakk Heines
Prosjektleder Makers
kine@vitensenteret.com
Lars Pedersen
Lars Pedersen
Pedagog og leder for Planetariet
lars@vitensenteret.com Telefon: 919 02 977
Nils Kristian Rossing
Nils Kristian Rossing
Prosjektleder
nils.rossing@ntnu.no
Ola Kleiven
Ola Kleiven
Prosjektleder Superbit (Den teknologiske skolesekken)
ola@vitensenteret.com Telefon: 919 03 464
Rannvei Sæther
Rannvei Sæther
Pedagog
 
rannvei@vitensenteret.com Telefon: 919 02 974
Roy Even Aune
Roy Even Aune
Pedagog og prosjektleder Newtonrommet
royeven@vitensenteret.com Telefon: 919 02 973
Rune Vikan
Rune Vikan
Prosjektmedarbeider Makers
rune@vitensenteret.com
Foto av Stian Wannebo
Stian Wannebo
Prosjektleder Talentsenter i realfag stian@vitensenteret.com Telefon: 976 16 870
 

Teknisk avdeling

Frode Willmann
Frode Willmann
Teknisk leder
frode@vitensenteret.com Telefon: 919 00 676
Are Hegstad
Are Hegstad
Modellbygger/utstillingstekniker
are@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
Grim Are Mo
Grim Are Mo
Driftstekniker
grimare@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
Henning Lundh
Henning lundh
Modellbygger/utstillingstekniker
henning@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
Mila Spremo
Mila Spremo
Renholder
 
Svein Erling Lode
Svein Erling Lode
Designer
svein.erling@vitensenteret.com Telefon: 402 87 189
Trygve Henriksen
Trygve K. Henriksen
Driftstekniker
trygve@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
 

Guider

Daniel Skauge
Daniel Skauge
Guide
Fredrik Knapskog
Fredrik Knapskog
Guide
Hanne Sofie Breyholtz
Hanne Sofie Breyholtz
Guide
Helene Johansen
Helene Johansen
Guide
Helene Syrstad
Helene Syrstad
Guide
Ida Marie Røsdal
Ida Marie Røsdal
Guide
Ingvild Eline Olsen
Ingvild Eline Olsen
Guide
Julie Marie Bekkevold
Julie Marie Bekkevold
Guide
Kristoffer Bjørkhaug
Kristoffer Bjørkhaug
Guide
Mohamed Isse Abdullahi
Mohamed Isse Abdullahi
Guide
Ole Edvard Kolvik Valøy
Ole Edvard Kolvik Valøy
Guide
Ole Einar Belboe
Ole Einar Belboe
Guide
Petter Munch Grønlie
Petter Munch Grønlie
Guide
Ragna Bakke
Ragna Bakke
Guide
Runa Gerdsdatter Eikanger
Runa Gerdsdatter Eikanger
Guide
Susanne Rynning Seip
Susanne Rynning Seip
Guide
Telma Eid
Telma Eid
Guide