Ansatte

Administrasjon

Åshild Adsen
Åshild Adsen
Direktør
aashild@vitensenteret.com
Telefon: 976 26 424

 
Martin Kulhawczuk
Martin Kulhawczuk
Utstillingsleder
martin@vitensenteret.com
Telefon: 938 07 444

 
Arne Slomann Johannessen
Arne Slomann Johannessen
Marked- og kommunikasjonsansvarlig
arne@vitensenteret.com
Telefon: 484 66 111
Kamilla Nystad
Kamilla Nystad
Leder for fritidsavdeling
kamilla@vitensenteret.com
Telefon: 919 04 696
Haakon Aarønæs
Haakon Aarønæs
Butikkleder
haakon@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 979
Markus Nygård
Markus Nygård
IT-ansvarlig
markus@vitensenteret.com
Telefon: 919 00 696
Mona Krokedal Østhus
Mona Krokedal
HR- og økonomiansvarlig
mona@vitensenteret.com
Telefon: 930 06 319
Elizabeth Kahero
Elizabeth Kahero
Regnskapsmedarbeider
elizabeth@vitensenteret.com
Telefon: 988 55 881
Frode Willmann
Frode Willmann
Prosjektleder
frode@vitensenteret.com
Telefon: 919 00 676
Hilde Ekker
Hilde Ekker
Prosjektmedarbeider
hilde@vitensenteret.com
Telefon: 975 38 992
 

Formidlingsavdelingen

Eva Hofstad Hagen
Eva Hofstad Hagen
Pedagogisk leder
eva@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 978

 
Ola Kleiven
Ola Kleiven
Prosjektleder Superbit (Den teknologiske skolesekken)
ola@vitensenteret.com
Telefon: 919 03 464
Rannvei Sæther
Rannvei Sæther
Pedagog
rannvei@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 974

 
Lars Pedersen
Lars Pedersen
Leder for Planetariet og pedagog
lars@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 977
Kine Bjørbakk Heines
Kine Bjørbakk Heines
Prosjektleder Makers
kine@vitensenteret.com
Telefon: 919 03 769
Roy Even Aune
Roy Even Aune
Pedagog og prosjektleder Newtonrommet
royeven@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 973
Foto av Stian Wannebo
Stian Wannebo
Prosjektleder Talentsenter i realfag
stian@vitensenteret.com
Telefon: 976 16 870
Anne Birgitte Belboe
Anne Birgitte Belboe
Skaperlærer
anne-birgitte.belboe
@ou.trondheim.kommune.no

Telefon: 907 44 674
Nils Kristian Rossing
Nils Kristian Rossing
Prosjektleder
nils.rossing@ntnu.no

 

Rune Vikan
Rune Vikan
Prosjektmedarbeider Makers
rune@vitensenteret.com

 

 

Teknisk avdeling

Henning Lundh
Henning lundh
Modellbygger/utstillingstekniker
henning@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
Svein Erling Lode
Svein Erling Lode
Ustillingsdesigner
svein.erling@vitensenteret.com Telefon: 402 87 189
Grim Are Mo
Grim Are Mo
Driftstekniker
grimare@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
Trygve Henriksen
Trygve K. Henriksen
Driftstekniker
trygve@vitensenteret.com

Telefon: 919 02 976

 

Piloter

Daniel Skauge
Daniel Skauge
Pilot
Thea Johanna Hettasch
Thea Johanna Hettasch
Pilot
Helene Johansen
Helene Johansen
Pilot
Helene Syrstad
Helene Syrstad
Pilot
Ida Marie Røsdal
Ida Marie Røsdal
Pilot
Ingvild Eline Olsen
Ingvild Eline Olsen
Pilot
Julie Marie Bekkevold
Julie Marie Bekkevold
Pilot
Kristoffer Bjørkhaug
Kristoffer Bjørkhaug
Pilot
Mohamed Isse Abdullahi
Mohamed Isse Abdullahi
Pilot
Ole Edvard Kolvik Valøy
Ole Edvard Kolvik Valøy
Pilot
Ole Einar Belboe
Ole Einar Belboe
Pilot
Petter Munch Grønlie
Petter Munch Grønlie
Pilot
Runa Gerdsdatter Eikanger
Runa Gerdsdatter Eikanger
Pilot
Susanne Rynning Seip
Susanne Rynning Seip
Pilot
Telma Eid
Telma Eid
Pilot
Tobias Rødahl Thingnes
Tobias Rødahl Thingnes
Pilot