Ansatte

Administrasjon

Åshild Adsen
Åshild Adsen
Administrerende direktør
aashild@vitensenteret.com
Telefon: 976 26 424
Arne Slomann Johannessen
Arne Slomann Johannessen
Kommunikasjonsansvarlig
arne@vitensenteret.com
Telefon: 484 66 111
Lars Pedersen
Lars Pedersen
Leder for Planetariet og prosjektleder
lars@vitensenteret.com
Mona Krokedal Østhus
Mona Krokedal
HR- og økonomiansvarlig
mona@vitensenteret.com
Telefon: 930 06 319
Haakon Aarønæs
Haakon Aarønæs
Butikkleder
haakon@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 979
Markus Nygård
Markus Nygård
IT-ansvarlig
markus@vitensenteret.com
Telefon: 919 00 696
Elizabeth Kahero
Elizabeth Kahero
Regnskapsmedarbeider
elizabeth@vitensenteret.com
Telefon: 988 55 881
Frode Willmann
Frode Willmann
Prosjektleder
frode@vitensenteret.com
Telefon: 919 00 676
 
 

Pedagogisk avdeling

Eva Hofstad Hagen
Eva Hofstad Hagen
Pedagogisk leder
eva@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 978

 
Ola Kleiven
Ola Kleiven
Prosjektleder Superbit (Den teknologiske skolesekken)
ola@vitensenteret.com
Telefon: 919 03 464
Rannvei Sæther
Rannvei Sæther
Pedagog
rannvei@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 974

 
Hanne Kile Andersen
Hanne Kile Andersen
Pedagog
hanne@vitensenteret.com
Ingvild Haneberg
Ingvild Haneberg
Pedagog
ingvild@vitensenteret.com
 
Roy Even Aune
Roy Even Aune
Pedagog og prosjektleder Newtonrommet
royeven@vitensenteret.com
Telefon: 919 02 973
Foto av Stian Wannebo
Stian Wannebo
Prosjektleder Talentsenter i realfag
stian@vitensenteret.com
Telefon: 976 16 870
Kristoffer Bjørkhaug
Kristoffer Bjørkhaug
Pedagog
kristoffer@vitensenteret.com
Nils Kristian Rossing
Nils Kristian Rossing
Prosjektleder
nils.rossing@ntnu.no
 

Utstilling og teknisk avdeling

Martin Kulhawczuk
Martin Kulhawczuk
Utstillingsleder
martin@vitensenteret.com
Telefon: 938 07 444
Henning Lundh
Henning lundh
Modellbygger/utstillingstekniker
henning@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
Svein Erling Lode
Svein Erling Lode
Ustillingsdesigner
svein.erling@vitensenteret.com Telefon: 402 87 189
Grim Are Mo
Grim Are Mo
Driftstekniker
grimare@vitensenteret.com Telefon: 919 02 976
Trygve Henriksen
Trygve K. Henriksen
Driftstekniker
trygve@vitensenteret.com

Telefon: 919 02 976

 

Fritidsavdelingen

Kamilla Nystad
Kamilla Nystad
Leder for fritidsavdeling
kamilla@vitensenteret.com
Telefon: 919 04 696
Nikolai Bjurholt
Nikolai Bjurholt
Formidler
nikolai@vitensenteret.com
 
Rune Vikan
Rune Vikan
Prosjektmedarbeider Makers
rune@vitensenteret.com

  

 

VitenNerder

Telma Eid
Telma Eid
Abinida Jeyarajah
Abinida Jeyarajah
Helene Syrstad
Helene Syrstad
Daniel Skauge
Daniel Skauge
Thea Johanna Hettasch
Thea Johanna Hettasch
Helene Johansen
Helene Johansen
Iacob Fleischer Nedreaas
Iacob Fleischer Nedreaas
Ingvild Eline Olsen
Ingvild Eline Olsen
Øydis Herland
Øydis Herland
Mohamed Isse Abdullahi
Mohamed Isse Abdullahi
Ole Edvard Kolvik Valøy
Ole Edvard Kolvik Valøy
Ole Einar Belboe
Ole Einar Belboe
Runa Gerdsdatter Eikanger
Runa Gerdsdatter Eikanger
Susanne Rynning Seip
Susanne Rynning Seip
Anders Tidemann
Anders Tidemann
Selma Stokholm
Selma Stokholm